Держінспектори Закарпаття пройшли навчання щодо належного здійснення заходів державного нагляду у сфері господарської діяльності

04.07.2019 17:22

04 липня 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Закарпатській області відбувся семінар-навчання для державних інспекторів з метою належного здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Модератором заходу виступила начальник відділу правового забезпечення Головного управління Інна Келемен.

У ході семінару учасники обговорили норми Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності і якості харчових продуктів».

Також на семінарі фахівці відділу правового забезпечення ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області спільно з  державними інспекторами здійснили узагальнення наявної судової практики з питань, які стосуються безпечності харчових продуктів, аби в подальшому запобігти допущенню порушень.