Фахівці Держпродспоживслужби Закарпаття обговорили актуальні питання діяльності

04.07.2019 17:17

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Іван Гуледза провів виробничу нараду щодо   проблемних питань регіону.

Захід проходив за участю фахівців структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області та регіональної державної лабораторії.

Під час наради обговорено питання запровадження електронного документообігу та системи моніторингу оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців, які обіймають посади категорій «Б» та «В», переоформлення державного майна, складання протоколів у сфері безпечності харчових продуктів та виконання індивідуальних програм держслужбовців.

Керівники ветлікарень прозвітували про виконану роботу зі щеплення домашніх тварин (котів і собак) проти сказу, також отримали відповідні роз’яснення щодо порядку зберігання вакцини.

 Іван Гуледза звернув увагу на ситуацію, що склалася із захворюванням на сказ в регіоні.

Окремо начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області зупинився на питанні обстеження закладів оздоровлення та відпочинку у літній сезон і забезпечення у них дотримання санітарно-епідемічних вимог з метою запобігання епідемічним ускладненням.

Він зауважив, що у зв’язку з підвищенням температури повітря пильнішої уваги заслуговує сфера безпечності харчових продуктів, насамперед реалізації харчових продуктів на підприємствах роздрібної торгівлі.