Відбувся діалог Держпродспоживслужби, бізнесу, громадськість та науковців щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення

27.06.2019 10:38

За участю представників територіальних органів Держпродспоживслужби, наукових і освітніх установ, бізнесу та громадськості 26 червня 2019 року відбулося засідання круглого столу, на якому учасники обговорили актуальні питання з дотримання суб'єктами господарювання вимог санітарного законодавства під час здійснення господарської діяльності.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, відкриваючи захід, подякував учасникам за їх небайдужість та готовність в майбутньому удосконалювати систему санітарного законодавства. Він зазначив, що сьогодні відбуваються активні зміни в нормативно-правовому полі, які стосуються як державного нагляду, так, зокрема, і діяльності Держпродспоживслужби. Також Володимир Лапа відзначив, що наразі проводиться  продуктивна робота щодо напрацювання нормативно-правових актів та розпорядчих документів, зокрема санітарних норм і правил.

Голова Держпродспоживслужби наголосив, що аналогічні зустрічі з представниками органів державної влади, наукових установ, освітніх закладів, бізнесу та громадськості  є гарною нагодою обговорити питання, що турбують всі сторони,  прийняти спільні рішення та визначити шляхи їх реалізації.

Також у ході обговорення розглянуті питання профілактики інфекційних хвороб, недопущення реалізації небезпечної продукції та заходів щодо попередження порушень санітарного законодавства в цілому.

Учасники заходу проаналізували актуальні проблеми та прогалини  вітчизняної нормативно-правової бази, з якими вони стикаються у своїй діяльності, та висловили пропозиції щодо удосконалення законодавства та діяльності як органів влади, так і суб'єктів господарювання.