Инші документи

На Херсонщині розглянуть організацію санітарно - епідеміологічних розслідувань

19.06.2019 00:00

21 червня 2019 року у м. Каховка Херсонської області відбудеться навчання-нарада на тему «Актуальні питання організації заходів щодо санітарно-епідеміологічних розслідувань, локалізації та ліквідації ускладнень санітарно-епідемічної ситуації».

Захід організований Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області за ініціативи Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

До участі запрошуються представники державної установи «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України», фахівці міських, районних, міжрайонних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та інші бажаючі.

У ході навчання учасники розглянуть повноваження Держпродспоживслужби та лабораторних центрів при організації санітарно-епідеміологічних розслідувань групових інфекційних захворювань, групових та індивідуальних харчових отруєнь, масових неінфекційних захворювань (отруєнь). Також планується обговорення встановлення постачальників та виробників продукції, з якою пов'язуються випадки ускладнення санепідситуації, здійснення відповідних заходів державного контролю щодо цих суб'єктів господарювання з питань дотримання ними законодавства у сфері харчових продуктів та ветеринарно-санітарних вимог.

Також учасники заходу зможуть попрактикуватись у  розв'язанні ситуаційних завдань тощо.

Місце проведення заходу: вул. Велика Куликовська, 103, м. Каховка Херсонської області (приміщення Каховської міської ради).  

Час проведення: 9: 00